GenelHer Telden

Merhaba Blog: Ben Kimim? Tanı beni.

Merhaba, ben Berktuğ!

Tabiikide bu sitenin biricik sahibi! Berktuğ, şu an 14 yaşındayım 2002 yılında, İzmir’de hayata gözlerimi açtım şu anda buralardayım bir sürü farklı farklı projelere adım attım ve bir çok yerdede adım geçti sanırım bu internet sitem, 5. veya 6. oluyor eskileride işin içine sıkıştırırsak evet, evet öyle oluyor.

Ben bloğumu zevkle okuyucağınızdan eminim diğer bloglar gibi olmayacağına garanti verebilirim sizinle bir arkadaş,dost gibi konuşmuş olucam sicak,yakın gibi tabii olduğum kadar 😀

Burada olduğumdan gayet memnunum!

Benim gibi, sizde bir şeylere adım atın!

Üst kısımdada bahsettiğim gibi bir çok projelere adım attığım oldu bu projelerden (Başımdaki Sorun, Posedion VPN) olsun en çok beklenen ve en çok kullanılan projelerimden biri oldu kısacası en çok tutan projelerimdden biri, başıma en çok gelen yani bu yaşıma kadar yaşadığım olaylardan biride bu yaşta sen neler yapıyorsun? sen bunu nasıl yapıcaksın? sen bunu yapamazssın? bu konuda başarılı olamazssın bunun gibi bir çok söz duydum (ağızlarının payınıda verdim 😀 ) hiç bi zaman yaşınızı önemsemeyin, her yaşta her zaman her şeyi başarabilirsiniz kimsenin sözünü dinleyip kendinizi depresyona sokmayın siz yolunuza bakın,akışına bırakın.

Caption et justo posuere

Başarı sizi, siz başarıyı bekliyorsunuz!

Unutmayın, her şeyin bir zamanı bir vakti vardır o zaman o an sizi her an bulabilir bunu yapamıyorum bunu yapmayacağım bunu başaramayacağım hiç bir zaman öyle düşünmeyin sadece çabalayın..

“Önce FARKI yaratırsın, sonra da FARK yaratırsın.”


Sonraki yazı Türkiye Sineması: Komedi ve Korku

Önerilen Yazılar

0 Yorum

Henüz Yorum Yok Dostum!

İlk yorumu şimdi sen yaz Yorum yaz

Düşünceni yaz