GenelHer Telden

Türkiye Sineması: Komedi ve Korku

Türkiye sinemasının en meşhur olduğu kategoriler tabiiki komedi ve korku yerli yapım kaç bilim kurgu kaç aksiyon filmi var? hiç birimizin kafamızın üstünde soru işaretleri yok çünkü hepimiz biliyoruzki aksiyon ve bilim kurgu kategorisinde başarılı olamayacağız, bunun bir tek nedeni var Türk yapımcılar Türk milletimizin sadece komedi filmlerindden hoşlandığı ve korku filmlerinden korktuğunu zannediyor tek sorun bu gibi duruyor.

Günümüzün teknolojisi ile Sinema sektöründe çok başarılı olunabilir fakat bu iyi teknolojiyi kullanamıyoruz bu arada şunu hatırlatmak gerekirse sinema sektöründe çok fazla bilgim olduğundan değil gözlerimle gördüğüm ve kulaklarımla duyduğum bilgilerden ve kendi gördüğüm bilgiler ile yazıyorum.

Yeni bir film: Tehdit: Siber Çöküş

Türk yapımı Aksiyon ve macera filmi yakında vizyona gireceği bekleniyor fakat hepimizden destek bekliyorlar!  Tehdit: Siber Çöküş adlı filmin çok fazla sponsoru olmadığı için vizyona girmeside oldukça zorlaşıyor film gerçekten kaliteli ve ülkemizde böyle filmlerin yer alacağıda insanı mutlu ediyor bazı insanlarada tuhaf geleceğinden eminim böyle filmler görmek gerçekten insanı şaşırtıyor.Alt kısımda filmin fragmanını bulabilirsiniz.

Eğer film hakkında soru sormak için facebook sayfasına mesaj atabilirsiniz facebook sayfası için buraya tıklayın, Tehdit: Siber Çöküş filmin yapımcıları daha önceden Facebook’ta canlı yayın açarak soruları cevapladılar sorularınızın cevabını aşağıdan bulabilirsiniz.

Resmi internet siteleri içinde buraya tıklayabilirsiniz.

Son güncelleme olarak Tehdit: Siber Çöküş film ekibi fonlamayı aktif etti fonlamaya katılarak ödüller kazanabilirsiniz kurtbey tshirti,kupa bardak,yönetmen imzalı poster katılmak için sadece buraya tıklayarak 25 tl ve 1500 tl arası fonlamaya katılabilirsiniz.

Sonraki yazı Ölmeden Önce Hayatın Keyfini Çıkarın
Önceki yazı Merhaba Blog: Ben Kimim? Tanı beni.

Önerilen Yazılar

1 Yorum

Düşünceni yaz